Меню

Cisco Networking Academy

Нова програма сертифікації з кібербезпеки

В умовах безпрецедентного попиту на навички в галузі кібербезпеки сьогодні підготовка учнів до роботи у сфері ІТ та кібербезпеки початкового рівня важлива як ніколи.

Новий! Шлях кібербезпеки в Skills for All від Cisco Networking Academy тепер відповідає новій сертифікації ІТ-фахівця початкового рівня кібербезпеки від Certiport, провідного постачальника сертифікаційних іспитів в області ІТ на основі результатів. Шлях онлайн-навчання та сертифікація готують учнів до навичок, необхідних для посад у галузі кібербезпеки початкового рівня, таких як технік з кібербезпеки, молодший аналітик з кібербезпеки та служба підтримки рівня 1.

Новий! Шлях кібербезпеки

Шлях кібербезпеки у Skills for All включає 5 інтерактивних курсів:

Введення в кібербезпеку

Основи мережевої безпеки кінцевої точки

Новий! Безпека кінцевої точки

Новий! Мережевий захист

Новий! Управління кіберзагрозами

Плюс кар’єрні відео та ресурси

Програма “Навички для всіх” призначена не тільки для незалежних учнів. Тепер викладачі можуть використовувати онлайн-курси Skills for All для самостійного навчання, щоб охопити більше студентів своєї академії та краще взаємодіяти із сучасними цифровими аборигенами. Почніть користуватися перевагами цих нових самостійних курсів кібербезпеки Skills for All вже сьогодні.

Викладачі кафедри Кібербезпеки постійно підвищують рівень професійної підготовки – становяться інструкторами курсів ССNA CISCO (Cisco Certified Network Associate), що дозволяє використовувати методичні матеріали курсів та створювати класи з проходження студентами курсів CISCO:

Introduction to Cybersecurity;

Cybersecurity Essentials;

CyberOps Associate;

Cloud Security;

Network Security;

CCNA Cybersecurity Operations;

CCNA Security;

CCNA: Introduction to Networks;

Programming Essentials in C, Advanced Programming in C;

Programming Essentials in C++; CPP: Advanced Programming in C++;

Programming Essentials In Python;

Introduction to IoT;

IoT Fundamentals: IoT Security;

IoT Fundamentals: Big Data & Analytics.